KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968435
nr 1296 8435
Nathan Gutman
(1914-1990)
Oljemålning, Nathan Gutman (1914-1990), Kortspelare, Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:33:38
300 kr
350 kr